• Obniżka

Marylou szafa 2 drzwiowa

1 440,75 zł Zniżka 15%
1 695,00 zł
Brutto

Wymiary (cm):
- szerokość: 102,6
- głębokość: 52,5
- wysokość: 174,6

Ilość

Szafa z kolekcji Marylou jest niezwykle pojemna i sprawdza się idealne w pokoju dziecięcym. Można w niej przechowywać wszystkie dziecięce ciuszki - w głównej części znajdują się dwie półki, które można regulować, na samej górze drążek do wieszania ubrań, a w części dolnej szuflada, która świetnie nadaje się do przechowywania bielizny. Całą kolekcję Marylou wyróżnia ponadczasowy styl - elegancka biel połączona ze srebrnymi uchwytami i designem w stylu prowansalskim nada niepowtarzalnego charakteru każdej dziecięcej sypialni. Ta drewniana szafa to rozwiązanie, które przypadnie do gustu wszystkim rodzicom, a także ich pociechom.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Tworząc nasze meble, kierujemy się bezpieczeństwem użytkowników, w szczególności tych najmłodszych. Dlatego meble z kolekcji Marylou nie mają ostrych krawędzi, a szuflady wzbogacone są o mechanizm wolno zamykający. Ponadto szafa została wykonana z płyty MDF i płyty meblowej, które następnie pokryto specjalną farbą nieemitującą szkodliwych substancji.

Dostawa:

Szafa Marylou dostarczana jest w paczce, gotowa do samodzielnego montażu. Wewnątrz znajduje się instrukcja do składania mebla oraz niezbędne śrubki etc.

Wymiary (cm):
- szerokość: 102,6
- głębokość: 52,5
- wysokość: 174,6

Dodatkowe informacje:
Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego zmontowania. Do każdego mebla dołączona jest szczegółowa instrukcja montażu, która krok po kroku pokazuje jak należy zmontować dany mebel. W paczkach znajduje się również wyposażenie niezbędne do zmontowania mebli.

Dostawa:

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA POTWIERDZANY JEST INDYWIDUALNIE I WYNOSI OD 1-6 TYGODNI.  JEST UZALEŻNIONY OD STANÓW MAGAZYNOWYCH PRODUCENTA.

Zobacz także

Recenzje

Napisz recenzję

Marylou szafa 2 drzwiowa

Wymiary (cm):
- szerokość: 102,6
- głębokość: 52,5
- wysokość: 174,6

Napisz recenzję