Kategorie

Strona główna

INFORMACJE OGÓLNE 
1. Sklep internetowy i stacjonarny działający pod adresem  BelBambino.eu jest prowadzony przez firmę AMRO Joanna Mróz z siedzibą ul. Marka Hłaski 9 33-100 Tarnów, NIP:873-184-08-59; REGON 851753918; zwanym dalej Sprzedającym.  
2. Sklepem stacjonarny znajduje się pod adresem ul Sandomierska 3, 30-301 Kraków

3. Zamówienia może dokonać pełnoletnia osoba fizyczna lub firma, zwana dalej Kupującym/ Klientem.
4. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż mebli i innych artykułów dziecięcych oraz niemowlęcych, zwanymi dalej „towarami”. Klient reguluje zapłatę ceny za zamówiony towar w formie przelewów bankowych, poprzez płatności online lub za pobraniem.
5. Kupujący dokonując zamówienia w sklepie internetowym BelBambino.eu wyraża zgodę na ich przetwarzanie w celu realizacji zamówień oraz celach marketingowych przez firmę BelBambino z siedzibą w Krakowie, ul. Sandomierska 3 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883). Dane przetwarzane są z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa, określonych w ustawie. Osoby zainteresowane mają prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania i aktualizacji oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich wykorzystywania w dowolnym momencie. Dane te nie są udostępniane osobom trzecim.


SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ
1. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem:
- strony internetowej sklepu internetowego Belbambino.eu
Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia zamówienia pocztą elektroniczną na adres e-mail podany podczas rejestracji, w formularzu kontaktowym lub telefonicznie. Do czasu potwierdzenia realizacji zamówienia, podane warunki zamówienia tj. cena, czas realizacji i specyfikacja produktu mogą ulec zmianie.
2. Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się z chwilą wpływu na konto sklepu w pełnej wysokości należności za zamówiony towar. Zamówienie jest przyjęte do realizacji również gdy wybrana forma płatności za zamówienie jest pobranie, czyli płatność za towar kurierowi w momencie dostawy. 

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ
1. Czas realizacji zamówienia zależy od dostępności danego towaru  i wynosi od 1 do 56 dni roboczych. W przypadku zamówienia mebli czas oczekiwania uzależniony jest od stanu magazynowego. 

2. Czas dostawy realizowanej przez firmę kurierską wynosi  2-3 dni robocze, liczone od momentu wysyłki zamówionego towaru.
3. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia, wybór innych dostępnych w sklepie towarów).W sytuacji częściowej realizacji zamówienia z powodu braku towaru na magazynie koszty wysyłki brakującego towaru są po stronie sklepu.

KOSZTY WYSYŁKI 

W Polsce:
1. Koszt wysyłki jednej paczki to 18 zł brutto

2. Koszt wysyłki palety 220 zł brutto
3. Wysyłka za pobraniem (płatność kurierowi przy dostawie) 22 zł brutto4. Odbiór osobisty w naszym showroomie w Krakowie przy ulicy Sandomierskiej 3 jest bezpłatny. O tym, że Państwa zamówienie przygotowane jest do odbioru, informujemy osobnym mailem


Wysyłki zagraniczne:


Koszty wysyłki zagranicznej wyceniany jest indywidualnie. Aby sprawdzić jego wysokość prosimy o wysłanie maila na adres: office@belbambino.eu  z informacją o kodzie pocztowym i kraju, do którego mamy wysłać towar oraz wskazać produkty, które chcą Państwo kupić. 


FORMY PŁATNOŚCI

 

- gotówką lub kartą w naszym Showroomie w Krakowie,  ul. Sandomierska 3
- za pobraniem przy odbiorze przesyłki

- przelewem bankowym
- przelewem online (poprzez Przelewy24.pl)


 

Dane do przelewu bankowego:

AMRO Joanna Mróz

Ul. Marka Hłaski 9

33-100 Tarnów

Nasz Bank: PKO Nr konta :  16 1020 4955 0000 7202 0247 0201

Tytułem: nr zamówieniaPARAGONY I FAKTURY
Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon. Mamy również możliwość wystawienia faktury, która zgodnie z prawem może być wystawiona bez podpisu Nabywcy. Dokumenty potwierdzające zakup są wysyłane na e-mail podany w zamówieniu.


OFERTA SKLEPU
Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w jego ofercie, przy czym zmiana taka nie może dotyczyć towarów objętych już przyjętym zamówieniem danego Klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.


ZWROTY TOWARÓW
1. BelBambino chce w jak najlepszy sposób spełnić Państwa oczekiwania względem zamówionych produktów.  Dlatego klientom, którzy nie będą w pełni usatysfakcjonowani z zamówionych produktów w BelBambino.eu, gwarantujemy możliwość ich zwrotu w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie nam zakupionego towaru w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu,  bez śladów użytkowania wraz z oryginałem paragonu. W przypadku braku oryginału paragonu zwroty nie będą przyjmowane.
Fakturę korygująca wystawia Sklep po zgłoszeniu chęci zwrotu towaru i wysyła do Kupującego na adres e-mail podany w zamówieniu.

2. Klienci którzy zamierzają zwrócić towar muszą poinformować o tym fakcie BelBambino w ciągu 5 (pięciu) dni od daty otrzymania przesyłki oraz odesłać zakupiony towar w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania.

3. Warunkiem pomyślnego zwrotu zakupionych produktów jest w pierwszej kolejności telefoniczne lub mailowe zgłoszenie zamiaru zwrotu towaru, podając numer swojego zamówienia. Wówczas Belbambino wskaże adres, na który Nabywca będzie mógł odesłać zwracany towar. BelBambino zastrzega sobie prawo przyjęcia zwrotu towaru, gdy klient nie zgłosił telefonicznie lub mailowo takiej intencji.

4. Zwrot należności za zwrócone towary, nastąpi w terminie 14 dni od daty otrzymania zwrotu przelewem na wskazane przez Nabywcę konto bankowe. Koszty odesłania towaru w całości ponosi Nabywca.

Adres do zwrotu akcesoriów dziecięcych:
BelBambino
Ul. Sandomierska 3
30-301 Kraków

Adres do zwrotu mebli (magazyn mebli):
BelBambino
Ul. Mościckiego 71
33-100 Tarnów


DOSTAWA TOWARÓW ORAZ PROCEDURA REKLAMACYJNA
1. Dostawy realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej, spedycyjnej lub transportem producenta. Uwaga! Każdą paczkę należy sprawdzić w momencie odbioru!
W razie uszkodzeń:

- przy przesyłce kurierskiej tego samego dnia należy spisać protokół szkodowy z kurierem i wysłać do nas mailem (w przeciwnym razie reklamacja może zostać odrzucona).
2. Przesyłki drobnicowe oraz paletowe dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Tracking przesyłek dostępny jest na stronie internetowej www.dhl.com
3. Przesyłki paletowe i drobnicowe dostarczane są w dni robocze (tj. od poniedziałku do piątku) w godzinach od 8:00 – 17:00. Przesyłki wysyłane transportem producenta dostarczane są również w dni robocze (tj. od poniedziałku do piątku) w godzinach od 8:00 – 14:00. 
4. Przesyłki paletowe oraz wysyłane transportem producenta są rozwożone systemem „burta-burta”. Oznacza to, że przy ich dostawie musi być obecna osoba, która będzie mogła odebrać przesyłkę od kierowcy. 
5. Kurier nie ma obowiązku wniesienia paczek do mieszkania/domu. W dniu nadania paczek Klient otrzymuje informację o wysyłce, aby mógł przygotować się na przyjęcie towaru. 
6. Przy zakupie mebli klient ma obowiązek zachować kartony do momentu aż upewni się że akceptuje złożony mebel.
7. W przypadku wysyłki zamówienia na palecie, kierowca nie ma obowiązku wniesienia palety do domu/mieszkania. Kupujący zobowiązany jest do zorganizowania osoby, która odbierze paczki od kuriera i wniesie je samodzielnie do domu/mieszkania.
8. Odbierając towar Kupujący jest zobowiązany do sprawdzenia, czy paczki nie posiadają uszkodzeń powstałych podczas transportu. Kartony nie mogą być wgniecione, poszarpane lub otwarte. Nie mogą również być oklejone oryginalną taśmą firmy kurierskiej. Jeżeli powstała szkoda lub zauważono brak, prosimy spisać protokół reklamacyjny z kurierem w terminie 3 dni od daty dostarczenia przesyłki. Odpowiedni formularz posiada kurier. W protokole należy zaznaczyć że karton zewnętrzny został uszkodzony. Tylko protokół spisany przy odbiorze przesyłki w obecności kuriera uprawnia do zgłaszania reklamacji w postaci braku lub uszkodzenia przesyłki. 
9. Jeżeli klient nie będzie miał możliwości sprawdzenia przesyłki w obecności kuriera zobowiązany jest do sprawdzenia przesyłki w ciągu 3 dni od daty dostarczenia. Jeżeli któryś z elementów będzie nosił znamiona uszkodzenia wówczas można skontaktować się z kurierem i poprosić o przyjechanie w celu spisania protokołu reklamacyjnego. W takiej sytuacji prosimy o zachowanie opakowania.
10. Spisany protokół reklamacyjny należy przesłać na adres: office@belbambino.eu 

11. Jeżeli jakiś element mebla będzie uszkodzony lub nienależycie wykonany prosimy o niemontowanie/ nieskładanie mebla tylko poinformowanie nas o zaistniałej sytuacji gdyż wówczas będzie możliwa wymiana wadliwego elementu na nowy. W przypadku gdy meble zostaną złożone z elementem wadliwym  oznacza to akceptację Klienta do jakości mebla i nie będzie możliwa wymiana wadliwego elementu na nowy.
12. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
13. Koszty związane z odesłaniem reklamowanego towaru, jeżeli takie po stronie klienta powstaną, Sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i uznaniu reklamacji. Warunkiem zwrotu Klientowi kosztów związanych z transportem reklamowanych towarów  jest przedłożenie przez Klienta  dowodu poniesienia tych kosztów. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę lub paragon. Sprzedający może również zlecić odbiór reklamowanych elementów własnym kurierem.
14. Wszystkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia.
15. Towar wadliwy lub uszkodzony w transporcie zostanie wymieniony na nowy, pełnowartościowy,  a jeśli będzie to już niemożliwe ( np. z powodu wyczerpania zapasów ) Sklep według decyzji Klienta zwróci mu równowartość ceny towaru lub zaoferuje inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.
16. Klient zobowiązany jest do oceny jakości mebla przed montażem. Sklep nie przewiduje możliwości zwrotu mebla skręconego.