Kategorie

Meble Wood Luck

Meble Wood Luck

Poznaj unikatową kolekcję mebli dla dzieci Wood Luck. To wyjątkowej urody elementy wyposażenia wnętrz wykonane z wysokiej jakości sklejki brzozowej. Za sprawą designerskiego wykończenia będą prezentować się atrakcyjnie w dziecięcym pokoju. Dzięki nim stworzysz przestrzeń idealną dla maluszka w każdy wieku, zarówno dziewczynki, jak i chłopca.


Kolekcja Wood Luck: niepowtarzalne meble dla najmłodszych


Do wyboru oddajemy Ci minimalistyczne wyposażenie o praktycznym zastosowaniu. To przede wszystkim komody z pojemnymi szufladami, regały na książki i zabawki oraz szafy na ubrania. Ciekawą część oferty stanowią przemyślane pod każdym względem łóżeczka oraz przewijaki. To elementy, które powinny znaleźć się w dziecięcym pokoju, aby zapewniać na co dzień jak najwięcej komfortu nie tylko maluszkom, ale także rodzicom.


Meble z kolekcji Wood Luck dostępne są w wersji naturalnej lub kolorowej. Do ich wykończenia stosuje się farby akrylowe – bezpieczne dla najmłodszych i zgodne z obowiązującymi normami jakości. Wybierz jedną z kombinacji (różową, białą, błękitną) i ciesz się znakomicie zaprojektowaną przestrzenią.

Aktywne filtry